keyboard_capslock

0 (216) 314 74 69

Daha Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın
SORULARINIZ : Mert Varil Ticaret | İstanbul Varil Üretimi
Kalite Politikamız add


KURUMSAL

Mert Varil Ticaret müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi ; kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır. Mert Varil Ticaret ile çalışma ayrıcalığını sizlerinde yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır.

 

VİZYONUMUZ

Çevreye ve insan sağlığına öncelik vererek gelişen teknoloji ve ar-ge çalışmalarımızla birlikte tabiata ve insanlığa katkı sağlamak, atık yönetimi konusunda çözüm ortağınız olmak, çevre ve atık teknolojileriyle sektörde güvenilir ,etkin ve konusunda uzman bir kuruluş olmaktır.

 

MİSYONUMUZ

Atıkların çevreye zarar vermeden geri dönüştürülebilmesi için gerekli araştırma ve yatırımları yapmak. Her türlü atığın ekonomik olarak geri kazanımını sağlamak. Toplumdaki çevre bilincini yükselterek geri dönüşümle ülke ekonomisine ve geleceğe katkı sunmaktır.

Size Nasıl Ulaşabililir add
TELEFON 0 (216) 314 74 69
GSM 0 (532) 175 22 51 - 0 (535) 426 89 58
MAIL bilgi@mertvarilticaret.com
ADRES Y.Dudullu Altın Şehir Mahallesi Tavukçuyolu Caddesi No:173 (SGK Karşısı) Ümraniye

PAYLAŞ

PAYLAŞ

PAYLAŞ